Урок пам’яті до 37 річниці Чорнобильської катастрофи ” Той чорний квітень не забути нам повік” у 9 класі провела класний керівник Присяжна Л.Ю. Вклоняємось перед живими і перед пам’яттю тих, хто пішов з життя.



Урок пам’яті до 37 річниці Чорнобильської катастрофи ” Той чорний квітень не забути нам повік” у 9 класі провела класний керівник Присяжна Л.Ю. Вклоняємось перед живими і перед пам’яттю тих, хто пішов з життя.


