Турбота про людей похилого віку

З приходом золотої осені, 1 жовтня, в Україні відзначається день «осені життя» — Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Це свято наших батьків, бабусів та дідусів, день,коли ми віддаємо їм свою любов і повагу, всі вони належать до поважного покоління, яке своєю невтомною працею, героїчними подвигами та чеснотами заслужили повагу теперішніх та майбутніх поколінь. Саме в цей день, учні нашої школи привітали жителів будинку престарілих та подарували їм концерт. Звучали душевні українські пісні, вірші про Україну, мир та доброту. Старенькі не стримували своїх сліз і раділи увазі молодого покоління. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.