Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Урок пам’яті


Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму.В школі пройшов виховний захід «Кримські татари та українці пліч-о-пліч у боротьбі за право на Батьківщину», який провела вчитель історії Громадська Л.О.У заході взяли участь учні 9-10 класів, які обговорили питання щодо передумов, причин та особливостей депортації кримськотатарського народу, подальшої долі після депортації та подій сьогодення.Діти висловилися за толерантне ставлення до національних меншин, які проживають в Україні, а також, співпереживання до тяжкої долі депортованих та за повагу незламності духу у боротьбі за право жити на своїй землі. Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму. В школі пройшов виховний захід «Кримські татари та українці пліч-о-пліч у боротьбі за право на Батьківщину», який провела вчитель історії Громадська Л.О. У заході взяли участь учні 9-10 класів, які обговорили питання щодо передумов, причин та особливостей депортації кримськотатарського народу, подальшої долі після депортації та подій сьогодення. Діти висловилися за толерантне ставлення до національних меншин, які проживають в Україні, а також, співпереживання до тяжкої долі депортованих та за повагу незламності духу у боротьбі за право жити на своїй землі.

 

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930