Урок – подорож «Знай свої права дитино!»

В рамках Акції “16 днів проти насильства” до Міжнародного дня прав людини, який відзначається 10 грудня. В шкільній бібліотеці для учнів 2 класу проведено урок – подорож «Знай свої права дитино!», переглянули відео «Права свої знай, обов’язки не забувай» юні користувачі дізналися, які вони мають права визначені Конвенцією про права дитини та навчалися ставитися з повагою до себе та оточуючих. Ніколи не буде зайвим повторити свої обов’язки і дотримуватися їх, незнання не звільняє від відповідальності, а знання навпаки перетворюється на силу, якою можна захистити себе від шкідливого та небезпечного. По закінченню заходу діти мали змогу намалювали малюнки “Правова країна у дитячих мріях”, виставка дитячих малюнків викликала багато позитивних емоцій у всіх дітей.