Урок у початковій школі.

На уроці так важливо, щоб учні співпрацювали із вчителем, розуміли один одного з першого слова та погляду,. А якщо урок презентаційний!? Вміння використовувати інтерактивні вправи на уроці української мови демонструвала вчитель вищої категорії Кравченко Тетяна Андріївна. Вчитель продумала структуру уроку, глибоко осмислила навчальний матеріал, виділила в ньому головне, визначила методи і прийоми, що допомагали її четвертокласникам на уроці осмислити і творчо засвоїти тему «Дієслово». Нам, колегам, хочеться відмітити чіткість та організованість уроку. Вчитель врахувала динаміку роботи кожного учня. Тетяна Андріївна навчає учнів працювати з словником та довідковою літературою, приділяє багато уваги культурі мови і записів. А діти!? Вони чекають, коли вчитель, між рядків, скаже, що вони у неї найкращі! Чекаємо у середній школі!

Червень 2023