Учнівська конференція “Нескорені…”

У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою підвищення патріотичного духу та поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора сьогодні вчителем історії Каптенко А.В. було проведено учнівську конференцію «Нескорені… 26 лютого – День кримського спротиву російській окупації» за участю учнів 7 класу. Учні ознайомились з розвитком політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого-березня 2014, переглянули відео спецпроекту “Як Росія захопила Крим” від Крим. Реалії. ТБ., пригадали поняття «Громадянин України», «окупація», «анексія»По закінченню заходів діти змогли зробити висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми – єдина країна! Незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.

Січень 2023