У колективі жити – з усіма дружити.

Сьогодні під час засідання клубу «Підліток» вихованці педагога – організатора Темченко Н.А., вчилися ввічливому спілкуванню з однолітками та дорослими, та як знаходити способи вирішення проблемних ситуацій. Було проведено вправи: гру « Збери розсипані слова», «Вибери потрібне слово», “Знайди собі подібного” та розгляд життєвих ситуацій. До заходу залучився і практичний психолог школи Коломієць Р.С., який провів з учнями вправи на згуртування та розвиток комунікативних вмінь: «Ім’я – рух», «Слухняний обруч», гру «Дракон ловить хвоста» та «Взаємопідтримка»