ШКОЛА № 6

Фест «Віват, Олімпійці!»

Олімпійський тиждень ми завершили яскравим фестом «Віват, Олімпійці!» Всі чекали цього дня, адже всі учасники спортивних заходів отримали свої нагороди від вчителя фізкультури Моцара Р.В. Та родзинкою свята були наші спортсмени – переможці міських, обласних та Всеукраїнських змагань. Разом з ними ми пишалися їхніми нагородами, медалями, кубками та грамотами. Від імені всієї школи дітей привітала директор школи Чепка Л.О. та побажала нових перемог. Майбутні олімпійці зробили почесне коло пошани під гучні аплодисменти всіх учнів школи. Завершився фест великим флешмобом «Я люблю спорт! Спорт – це життя!, участь в якому взяли і учні і вчителі. Дякуємо всім учасникам Олімпійського Тижня! Нових вам спортивних досягнень та перемог!!!

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ

ПРИВІТАННЯ ЧЕПКОЇ ЛЕСІ ОЛЕКСІЇВНИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

ДЗВЕНИ ОСТАННІЙ ДЗВОНИКУ!!!

Вересень 2021