Через творчу майстерність педагога – до успіху учнів.

Саме під таким гаслом розпочався традиційний місячник педмайстерності у нашій школі. Він сприяє підвищенню професійної майстерності педкадрів, обміну педагогічним досвідом, забезпечує індивідуальний підхід у формуванні і підвищенні рівня компетентності освітян, створює умови для реалізації творчого потенціалу як колективу в цілому, так і кожного його члена.
Розпочався місячник науково – практичною конференцією «В.О. Сухомлинський. Діалог з сьогоденням».
Сьогодення вимагає від педагогів переосмислення багатьох освітніх цінностей. Значна роль у цьому процесі належить учителю, адже школа й учителі повинні формувати особистість відповідно до вимог сучасності. Тому знову і знову гортаємо книги В.О.Сухомлинського, щоб зрозуміти мудрість педагогічних порад Великого Педагога
В ході конференції педагоги розглянули шляхи формування та розвитку особистості дитини на основі збереження загальнолюдських цінностей, ділились власним досвідом використання спадщини відомого вчителя в своїй роботі. Адже суть роботи видатного українського педагога є зразком універсальної виховної концепції, яка не втрачає актуальності, бо спирається на гуманістичні загальнолюдські цінності і духовні традиції народу. В.О. Сухомлинський – видатний педагог, спадщина якого є уроком Добра, Людяності, Милосердя. Такий урок залишається актуальним і сьогодні.