Через творчу майстерність педагога – до успіху учнів.

Саме під таким гаслом розпочався традиційний місячник педмайстерності у нашій школі. Він сприяє підвищенню професійної майстерності педкадрів, обміну педагогічним досвідом, забезпечує індивідуальний підхід у формуванні і підвищенні рівня компетентності освітян, створює умови для реалізації творчого потенціалу як колективу в цілому, так і кожного його члена. Сьогодні досконалістю, високим науковим рівнем, методичною грамотністю відзначився урок вчителя англійської мови Клячко Т.М. на тему «Як ми одягаємося в різні пори року». Вчитель продемонструвала доцільні інноваційні методи та прийоми: технологію критичного мислення, проблемний та дослідницько – пошуковий метод, цікаві форми роботи. Учні працювали в групах та в парах, добирали одяг до кожної пори року, а в кінці уроку прикрашали дерево смайликами настрою.

Січень 2023