Шкільний конкурс читців 1 – 4 кл. “Вшановуємо Тараса Шевченка”

Весь світ відзначає Шевченківські дні! Ім’я Тараса Григоровича Шевченка на вустах і в дорослого, і в малого, адже він – геніальна людина, борець за права знедоленого народу, великий український Кобзар! Вшановуючи пам’ять поета, 4 березня між учнями 1-4-х класів пройшов конкурс на кращого читця Шевченкових творів. Учні початкової школи разом зі своїми вчителями ретельно готувалися до конкурсу, гаслом якого стали слова « … Не замовкне твій голос між нашим народом…». Затамувавши подих, присутні в залі учні, вчителі, батьки насолоджувались поезією, яка лунала з дитячих вуст. Перед очима промайнули родючі українські землі, поля золотої пшениці, зелені сади, білі хати, тихі води, ясні зорі і на тлі природи – смуток і горе знедоленого народу.

Січень 2023