Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

«Я люблю Україну!»


і спілкування під назвою «Герої не вмирають… Просто йдуть» продовжили відзначати День гідності та свободи. Мета заходу – вшанувати патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Під час проведення заходу учні познайомилися з героїчними сторінками історії, переглянули мультимедійну презентацію. Епіграфом заходу були такі слова: Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки! На заході в учнів прищеплювалась любов до Батьківщини, виховувалась патріотична свідомість, розвивалось бажання стати гідними громадянами України. Учні вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» Школярі переглянули відеофільм «Зима, що нас змінила» та вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання, читали поезії, викладали сердечко – любові до України, продемонстрували малюнки, які створили своїми руками та поробки «Я люблю Україну»

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031