Учні 2 класу з класним керівником Кравченко Т.А. провели арт- годину «Я і моя щаслива родина!» В своїх малюнках діти розказали про своїх найрідніших людей, про свій сімейний затишок і щастя жити в добрі і любові. А маленькі фігурки родини стали символом світу без насильства.





