Історичний урок з відео-екскурсом: «Акт Злуки: відтворення історичної правди»

Сьогодні, напередодні Дня Соборності, для учнів 8-9 класів, вчителем історії, Гакаловою Н.І.,було проведено історичний урок – презентацію «В день соборності та злуки, з заходу на Схід, всі візьмемося за руки, бо один ми рід» з відео-екскурсом: «Акт Злуки: відтворення історичної правди»Захід подарував дітям розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Січень 2023