Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

  3  грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.


У 3 класі з інклюзивною формою навчання в нашій школі є дівчинка Вікторія з порушенням слуху.  Звісно, і навчати дитину з порушеним слухом разом з дітьми, які чують, складно, і їй самій навчатись непросто. Вона пізнає світ, грається, дружить з дітьми, які чують. Педагоги 3 класу працюють під гаслом: «Ми можемо здолати неможливе!» Вони допомагають Вікторії освоїтись в колективі дітей, які чують,  намагаються подружити її з однолітками. Разом з тим, наявність у класі товариша, який не чує, підштовхує дітей з типовим розвитком сприймати його як рівного, допомагати йому, не принижуючи.

Команда педагогів: Коваленко Н.В., Шаповал Н.І., Коломієць Р.С., Секретаренко Т.Л. на чолі з директором школи Чепкою Л.О. піклуються про моральний стан Вікторії, про адаптацію її в соціумі, про забезпечення дидактичними матеріалами. Вони вивчають особливості розвитку дитини з вадами слуху, опановують певними спеціальними методичними  прийомами, що полегшують дитині спілкування і процес навчання. Від того, як ставляться педагогічний та учнівський колективи школи до появи дитини з порушеним слухом, залежить її успішність у навчання та подальша життєва доля. Побажаємо Вікторії  щастя.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728