Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

“Будемо пам’ятати і не забувати!”


“28 жовтня -День визволення України від німецько-фашиських загарбників” . Саме під такою назвою пройшла лінійка пам’яті в школі. Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути. Інакше це може повторитися. Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!. Саме про це йшлося під час лінійки, яку підготували учні 9 класу та вчитель історії Громадська Л.О.для учнів школи. Під час проведення лінійки пам’яті Недвига Л., Карпенко В. та Стеценко О. читали вірші про війну та подвиг українського народу, всі присутні переглянули документальний фільм про визволення України у 1944році. А закінчився захід словами:”Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях. З Днем визволення України!”

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930