Творча зустріч з юною поетесою

Добре, що поету зі своїм поетичним словом є до кого йти, що література живе не тільки у його душі, а й у стінах школи чи бібліотеки. Сьогодні на засіданні клубу «Лідер» з директором школи, наші учні мали можливість познайомитися з творчістю нашої зірочки, юної поетеси Ревекки Гаган. Ревекка розповіла про своє життя, душевно читала нам свої поезії, відповідала на запитання учнів. Поезію полюбила ще з дитинства, чим завдячує своєму татові. Улюбленими поетами є Василь Симоненко, Тарас Шевченко, Василь Стус та Олександр Пушкін. Надихає на поезію відчуття цього світу, його неповторності і повноцінності. Юна поетеса сприймає життя добрим і прекрасним, хоча в деяких віршах пролягає якась «темна нотка». Захід проходив у дружній, теплій обстановці за чашкою гарячого чаю з солодощами.