«Прилиньмо душею до перлин рідної мови»

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. З цього приводу учні 4 класу разом з класним керівником Кравченко Т.А. провели дуже яскраве свято «Прилиньмо душею до перлин рідної мови» Лунали пісні про рідну землю і материнську любов у виконанні нашого соловейка Дзюбло Антона, учні співали, танцювали та висловлювали свої думки «Чому я люблю українську мову!». Під час проведення заходу Тетяна Андріївна формувала в учнів розуміння того, що українська мова – наш скарб, наша історія, без чого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Учні із задоволенням брали участь у читанні поезій про мову, де почули її мелодійність, красу, багатство. Під час проведення свята діти були активні, емоційні, проявили свої знання та ерудицію, толерантне ставлення до думок інших. Наша мова – це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності, щирості.