Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

«Прилиньмо душею до перлин рідної мови»


21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. З цього приводу учні 4 класу разом з класним керівником Кравченко Т.А. провели дуже яскраве свято «Прилиньмо душею до перлин рідної мови» Лунали пісні про рідну землю і материнську любов у виконанні нашого соловейка Дзюбло Антона, учні співали, танцювали та висловлювали свої думки «Чому я люблю українську мову!». Під час проведення заходу Тетяна Андріївна формувала в учнів розуміння того, що українська мова – наш скарб, наша історія, без чого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Учні із задоволенням брали участь у читанні поезій про мову, де почули її мелодійність, красу, багатство. Під час проведення свята діти були активні, емоційні, проявили свої знання та ерудицію, толерантне ставлення до думок інших. Наша мова – це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності, щирості.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728