Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Як вчителям порозумітися з «цифровим» поколінням дітей


Нові технології змушують людський мозок еволюціонувати в небаченому досі темпі. Діти, які ніколи не жили у світі без інтернету, вже «заточені» під віртуальну реальність. До школи зараз приходять абсолютно нові за типом мислення учні. Якщо орієнтуватися на теорію поколінь, нині за партами сидить покоління Z — «цифрові» діти. Як вчителям і батькам з інших поколінь уникнути конфліктів з ними? Тема проблемного семінару, який пройшов у школі сьогодні «Прибульці з майбутнього = покоління Z. Як вчителям порозумітися з «цифровим» поколінням дітей», який провела директор школи Чепка Л.О. Під час заходу було проведено цікаві вправи: «Збірний образ вчителя. Як наші учні бачать нас збоку», «Які наші діти? Основні характеристики сучасної дитини». Програма практичної частини семінару була побудована таким чином, щоб продемонструвати роботу вчителя з новим поколінням учнів. Вчителі в ролі учнів брали участь у різних видах діяльності. Психологічні вправи провів практичний психолог школи Коломієць Р.С. : пальчикову гімнастику з елементами нейрогімнастики, вправи за методикою шість цеглинок LEGO як методика роботи з поколінням Z, ігрові вправи на розвиток емоційного інтелекту.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031