Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

“Я крокую до майстерності”


Сьогодні відбулося засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін у формі педагогічного брейнстормінгу «Я крокую до майстерності», який підготувала та провела керівник м/о Цьома Л.О. Метою засідання було розширити знання вчителів про способи, прийоми і форми навчання, що підвищують пізнавальний інтерес учнів, проаналізувати методи оновлення навчального процесу, покращення ефективності роботи педагогів, удосконалення методики використання сучасних технологій у навчальному процесі. На засіданні розглядалися питання: використання технічних засобів навчання на уроках гуманітарного циклу, інтерактивних форм та методів при вивчені даних дисциплін. Члени методичного об’єднання ділилися досвідом роботи із практичного використання нових форм і методів навчання, представили свій досвід у вигляді відео та презентацій.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728