«Земля наш спільний дім!!!!!».

За рішенням ООН щорічно 22 квітня народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. Цей день направлений проти жорстокого, варварського і нерозумного використання природних ресурсів Землі.

День Землі нагадує усім, що дії кожної людини можуть багато змінити, що коли мешканці одного міста подбають, аби природа навкруги була здорова, повітря і вода чисті, живі істоти процвітали, то кількість світових проблем зменшиться.
Еко – конференцію онлайн, яка пройшла під девізом «Пізнавай, люби, бережи світ природи» із учнями 5 – 9 класів школи провела вчитель біології Виноградова Л.М. Кожний учасник заходу підготував цікаве повідомлення про цей день в історії людства та екологічні проблеми.
У виступах учнів говорилося про те , що Земля – це наше неоціненне багатство. «Земле моя . ти єдина мати…» – пам’ятаймо ці Шевченкові слова. Ми повинні любити і оберігати все живе на цій прекрасній і неповторній Землі.