Зустріч з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС С. М.Черненко

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед світлим образом тих, хто не вагаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя. Сьогодні у нашій школі відбулася зустріч з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС Сергієм Миколайовичем Черненко, який у травні 1986 року приймав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. Сергій Миколайович був одним з перших, кого направили в зону катастрофи для ліквідації наслідків аварії та евакуації громадян. Він поділився спогадами про ті трагічні роки, коли всі сили цивільних та військових були кинуті на ліквідацію вибуху на ЧАЕС. Учні 7 класу з вчителем історії Гакаловою Н.І. мали можливість отримати відповіді на питання, які виникали під час спілкування. Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичне почуття, виховують громадянина – патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.