“Краплинки добра для героїв АТО”!

Безкорислива практична допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності. В нашій школі за останні декілька років склалися добрі традиції благодійництва: щороку в кінці грудня учні, батьки та вчителі збирають і відправляють смаколики, теплі шкарпетки, малюнки нашим героям на передову. Цього року шкільна родина зібрала посилки для бійців, які воюють на сході України. У коробки з подарунками діти вкладали і ялинки та ялинкові букети, зроблені своїми руками. Величезна подяка всім учасникам новорічної акції “Краплинки добра для героїв АТО”! Адже події останніх років довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради кращого майбутнього нашої держави.