Краєзнавчий читацький марафон «Поетами оспівана земля».

В рамках місячника шкільних бібліотек, сьогодні у шкільній бібліотеці для учнів 3 класу було проведено краєзнавчий читацький марафон «Поетами оспівана земля». Метою цього заходу було залучення дітей до читання, популяризація літератури про рідний край, формування у користувачів культури рідного краю. Наостанок дітям було запропоновано відео «Цікаві факти про запорізьких козаків» розширили знання учнів та почуття відповідальності за збереження свого рідного краю.Учні з захопленням вибирали у книжці вірші та твори про рідний край , які прийшлися до смаку найвибагливішим читачам. Читання книг збагачує життя, робить його більш цікавим і наповненим.