«Моєму вчителю присвячується»!

Сьогодні весь педагогічний колектив та працівники школи зібралися на святковий вогник до Дня вчителя. Вчителів теплими вітальними словами вітали учні школи. Співали пісень, дарували поезії, запалили зірку на честь наших вчителів. Всі присутні в залі, стали свідками зародження полум’я свічок мудрості, зрілості, вірності. Адже під час свята вчителі запалили сім свічок: Дитинства, Юності, Надії, Мудрості, Допомоги, Віри та Любові. З теплим вітальним словом до своєї шкільної родини звернулася директор школи Чепка Леся Олексіївна, яка була і головним спонсором свята. Жодного вчителя, працівника школи не залишили без уваги, слова вдячності за працю, маленькі подарунки, нагороди, отримали всі члени колективу. На свято були запрошені і ветерани педагогічної праці, яких щиро вітали зі святом.