Майстер – клас по виготовленню великодніх прикрас для учнів 5 – 6 класів

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят — Великдень. До нього готуються заздалегідь. Готуються також до цього величного свята і у нашій школі. Вчитель трудового навчання Тітова Л.В. провела майстер – клас по виготовленню великодніх прикрас для учнів 5 – 6 класів. Вчитель розказала історію виникнення писанок, як символу весняного відродження природи і відродження життя на землі. Разом з учнями пригадали народні звичаї і традиції святкування Пасхи. Піднесений настрій мав кожен, хто в руках тримав гарну, зроблену своїми руками, писанку. Мудрі люди кажуть: “У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки”. Пам’ятаймо звичаї і традиції свого народу. Бережімо писанку, вона є нашим символом і оберегом від зла!