«Жити цікаво і безпечно»,

З 03.09. по 07.09.18 в школі пройшов тиждень «Твій друг – дорожній рух!». Аби попередити трагічні випадки, особливо серед наймолодшого покоління, у школі проходять уроки безпечного поводження на дорогах. Ми розповідаємо не правила дорожнього руху, ми розповідаємо про правила безпеки на дорозі. Правила безпеки на дорозі регламентують те, як треба поводитися, щоб вберегти своє життя і здоров’я, життя і здоров’я близьких та тих, хто оточує. В рамках тижня класними керівниками було проведено виховні години у 4 класі «Твій безпечний шлях до школи ( класний керівник Кравченко Т.А.), у 3 класі «Будь уважним на дорозі» (класний керівник Коваленко Н.В.), у 5 класі урок – вікторина з основ здоров’я «Жити цікаво і безпечно» ( вчитель Бойко М.В.) Членами парламенту школи було оформлено інформаційний стенд «Твій друг – дорожній рух» Завершився тиждень підсумковим заходом «Знаю! Вмію! Врятую!», на якому учні 6 класу ( класний керівник Темченко Н.А.) підготували повідомлення про показники ДТП в Україні. А учні 4 і 5 класів провели зустріч з представниками ДАІ, які розповіли та презентували учням відео про безпеку на дорозі. Тиждень сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.