Сторінками життєпису Пантелеймона Куліша

Сьогодні учні 10 класу провели літературну світлицю «Сторінками творчості Пантелеймона Куліша» до відзначення 200-річчя від дня народження письменника. Епіграфом до заняття вчитель української мови та літератури Цьома Л.О. обрала слова письменника «Світ, правда, честь – оце мої догмати”. Кожен письменник – індивідуальність зі своїм характером, духовним світом, естетичними уподобаннями, світоглядом, життєвими подіями. Пантелеймон Куліш в історії української літератури і культури залишив значний слід. Під час заходу учні переглянули презентацію «Життєпис Пантелеймона Куліша», переглянули буктрейлер до його роману «Чорна рада» Особистісна зацікавленість учнів біографічним матеріалом, перетворює навчання на діалог з письменником, створює всі умови для подальшого ознайомлення з його творчою спадщиною, глибоким її розумінням, усвідомленням того, яке місце займає митець в історії української культури та літератури.